| FoxDemon_8089 a întrebat:

Doamne fereşte! De când cu plecarea lui Loome, a început o revoltă totală pe site.Peste tot în trivia/amuzante găseşti întrebări de genu' : "Unde eşti Stela?" sau "Nu a fost vina lui Loome, ci vina voastră că aţi raportat" sau "Loome vroia doar să ajute". Lăsaţi-o baltă, nu vedeţi? Cu campanie sau nu, cu Loome sau fără Loome, site-u ăsta tot se duce de râpă, deci până la urmă numai postaţi astfel de întrebări, sau ziceţi că plecaţi, faceţi ce vreţi voi! Şi lăsa-ţi site-ul.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Postarea ta chiar este adevărată, felicitări!
Cine-i Loome? Ce-i cu campania asta?
Atâta vâlvă pentru un user teribilist care are 12 ani şi până acum o lună umplea categoria trivia/amuzante cu comicuri ieşite din comun.
O zi bună!

pa, pa.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ma intereseaeza ca a plecat lume sau ca a plecat oricine altcineva! ...ma intreseaza ca TPU a ajuns un site plin de spam, plin de anonimi care isi bat joc, plin de ratati care nu au ce face si un site cu niste admini carora nu le pasa! asta ma enerveaza, nu ca a plecat cine stie cine!

| Bya132 a răspuns:

Da, asa este! Deodatathinking simt ca incepe " revolutia TPUhee hee "...

P. S. - trivia/amuzantethinking

| Bastet a răspuns:

I dont give a f*ck for TPU

| Deyutza a răspuns:

Intr-un fel e adevarat, dar intrebari de-astea tot vor fi deoarece, cei care vin noi pe site nu prea stiu ce e de el si posteaza doar prostii. asa ca degeaba le spui tuh la catziva sa nu mai posteze, caci tot vor fi d'astia; din ce am intzeles campania asta este o chesia prin care stai "dupa colt" si imprastii spam-uri si stupizi.
sper ca "timpul va vindeca"site-ul; o zi buna!

| AndaWest a răspuns:

Cine *** mai e si ''lume''? si unde a plecat? in irak?

| AndaWest a răspuns:

Uite pe lume a revenitlaughingdupa cine plange TPUlaughingau doamne ce m-am suparat

| AndaWest a răspuns:

Loome cate zile au trecut din alea 7? ard de nerabdare sa aflu

| ProjectJackpot a răspuns:

Stai! Cine e "lume"? AAA, e pustoaica aia de 12 ani pe care toti de la trivia\amuzante o pupa in dos. Care e problema ta pana la urma?

| Dudă a răspuns:

Loome, oh, Loome! Unde eeeeştii!?!
*bagă o melodie de la Tocaio Motel şi se crestează cu un satâr*

| AndreiD a răspuns:

Mda, adevarul e ca, prima data cand am intrat pe site erau intrebari serioase in proportie de 90 %. Acum cateva luni am descoperit categoria asta.Adica sincer, numai faceti atata drama, e un site in care ajuti oamenii daca vrei, daca nu, nu. Faceti-va un forum sau ceva daca vreti comic-uri si sa puneti intrebari aiurea si obscene in majoritatea cazurilor.Trebuie sa schimbam trivia/amuzante in nontrivia/NONamuzante...serios, nu ma amuzati deloc.