| Deita a întrebat:

Hi, a vizionat cineva filmul 2012? ce parere aveti? mie mi se pare straniu, nu cred ca sfirsitul lumii ar fi chiar asa, si in genere pentru mine pare ca lumea a ajuns la apogeu si ca toate sa se distruga asa usor?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Efectele speciale sunt super, si cum ama mai zis nu mi-a palcaut sfarsitul, trebuia sa moara toti daca este sfarsitul lumii nu? concluzia: daca ai bani traiesti daca nu pamantul te inghite. laughing

6 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Hey, l-am vazut si eu, are niste efecte speciale super, dar filmul e banal rau. Adica ii arata pe unii in ultimele ore pana la "apocalipsa" cum se straduiesc sa ajunga la un templu, ajung baga unu o cruce in perete, se deschide o usa secreta, acolo e o masa, vine una si naste pe ea si gata nu mai "apocalipsa" ca asa zice "profetia" rolling eyes
Deci repet. Banal.
Eu nu cred in treaba cu 2012.

| alecs871 a răspuns:

Timpul nu mai are rabdare. laughing Ca in Morometiihee hee

| 31957319 a răspuns:

Apogeul asta? nici nu au dat drumul la telefonia ce utilizeaza holograma, este in curs.
Nici nu s-a trecut pe energia ecologica.
Apogeul nu este aici, acesta este inceputul.
Si legat de film; Nu va mai lasati manipulati de tot felul de cretini, ce spun ca ei au descoperit, si au facut.
Unele filme mai au si realitatea in ele, dar nu cele Sci-fi.

| th3mirr0r a răspuns:

laughing filmu si realitatea, is foarte diferite big grin iaca a 'nebunit lumea cu cel sfarsit al lumii in 1012 sau cand va fi big grin hehehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul nu mai are rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bishop ai gresit filmu rolling on the floor laughing 2012 era cu arca aceea imensa din China, insa ai avut dreptate cu banalitatea.