| xPynckx a întrebat:

Hi TPU:* cine imi raspunde la intrebare primeste funditabig grin...Eu ador cum se imbraca copiii "emo" si as vrea sa-mi fac un nou still. Ceva de genu "emo simplu"laughing sunt tunsa pan` la umeri si as vrea sa-mi fac asa o freza mai. gen emo cum as putea s-o fac?hee hee pls imagini. sau cv care sa ma ajute si pls ajutati-ma cu niste accesorii km care ar fi cele my potrivitebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| PiszyMich a răspuns:

Pai accesorii sunt:Fixativ, gel de par etc.si daca vrei sa iti explic mai multe baga ID asta ale_dia93 ca stiu multe despre emo
FUNDITA?

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Fara suparare.Eu cand vad fete emo pe strada le fluier si rad de ele.

| warmheart10 a răspuns:

Ca accesorii poti folosi cranii mici cu bantulete, sau alceva de culoarea negru alb si roz.La Emo le place printul in patratele si sasi contureze ochii cu creion.Ce tunsoare sa-ti faci? pai poti sa-ti faci ceva scarit si apot sa-ti faci cosite lejere. Poarta fuste si sosete lungi in dunga.

| ralukss a răspuns:

Pai... cercei cu cap de mort cv de gen tricouri cu craniu si de culoare negru blugi negri (cu lant la blugi) shh... culrea cu craniu un hanorac deca vrei tenisi bratari negre cu craniu si un link sper ca te-am ajutat please fundahttp://desprefrumusete.blogspot.com/2009/11/haine-emo-pentru-fete.html