| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa vad curajosii si onestii care aveti mai multe conturi? cate si sub ce nume? mana sus. voi posta la categoria desteptilor si filozofilor. astia nu mint nu-i asa?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Eu am doua, din care unul va fi sters. Solicit in mod special treaba asta... (diverse motive...)
Cu ocazia asta vreau sa spun ca fosta admina (Raluca) stia ca eu-s pe ambele - conturi, si nu mi-a spus nimic. Deoarece considera ca am suficient discernamant - sa stiu ce fac, ce zic. (nu necesita vreo interventie a lor eventual asupra mea!)
Ok. O zi buna si sa ne auzim de bine.
PS - http://www.tpu.ro/utilizator/adavg

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Singur, da' bun.

A, pardon, întrebai de conturi?batting eyelashes
Fără număr, fără număr...

Glumesc!
Deci, cum spuneam, singur, da' bun, şi mă mulţumesc cu el.
Iar de alte conturi n-am nici chef, nici timp.

O zi faină!

| JeSa a răspuns:

Draga Lemonshu,
Multumesc pentru funda. Inteleg ce zici, insa eu facusem contul secundar, pentru a parasi pe cel primar. Si, in nici un caz, cu scopul de a ma 'fanatici' pe ambele. Ceva m-a oprit in loc, si mi-a sugerat sa nu sterg contul bun, ci sa raman pe el.
Merci pentru intelegere. Numai bine.

| Leocerba a răspuns:

Uuuuuu,actiune in forta la Stiinta & Filosofeala... misto!
Cum, mana sus? da`ce, suntem aici in filmele lu` Nicolaescu? http://www.youtube.com/watch?v=egg5_OfVI5Q (secunda 0:17)
"Mainile sus si fata la perete! Nu misca nimeni! De ce misti acolo, ma? de ce misti?"
Just saying...io sunt utilizatoru alwuq...suna perfect, de ce-as mai vrea alt cont?

| Parker a răspuns:

Wtf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

On siiingguuurr cooonttt acritule.Dar am avut mai multe nume pe el si le stii si matale.Am fost si Boul si Rosinanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am spus; mana sus,ca la scoala, nu ca in filmele lui sergiu, mancav-ar raiul de legionari.la ce trebuie mai multe conturi? una; esti platit de site,pentru activitate si intretinerea lui in timp.te poti premia singur cu fundite si alte chestii,poti sa-ti faci o gasca din tine insuti, deci sa fii trei patru in loc de unu, cauza din care multi au plecat de pe acilisea.si ce ajutor e ala cand dai raspunsuri diferite unui copil, il bagi in ceata cu chestii contradictorii? aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jessika,i-ti dau funda pentru sinceritate.greseala recunoscuta e iertata pe jumatate.despre jumatatea ceilanta, daca raluca stia avea discernamant cat ai si tu cu doaua sau n conturi.deci vezi? eu iert da nu uit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.sa stiti ca imi santeti foarte fanatici.