| Agenta000 a întrebat:

Aveti curaj sa va dati nr de telefon aici? Sa vedem curajosii!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe bune, chiar asta e?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer da, e unul dintre numerele folosite de mine, am destule isi dai seama unu pentru fiecare site in care imi promovez anuntul + unul pe fb + unul care ma stie familia, am 3 telefoane dual slim

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru RAY):

laughingSa vezi ce farse iti fac eu in noaptea asta.

| RAY a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Keine sorgen, il am pe silence telefonul, nu isi poti pune in aplicare planul diabolic

| RainmakerX a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Vot pentru asta Sergiule! laughing Esti mortal, bro.

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mare dovada de curaj sa-ti lasi numarul de telefon pe un site.

| T0T a răspuns:

Puteai să începi chiar tu dacă tot ai pus întrebarea și te sunam noi și aflai.

| KamaSutra a răspuns:

Nee, il dau numai persoanelor pe care le cunosc mai bine, adica cei de la T/A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| nlko a răspuns:

¢€°÷√¢°^Π√€€•

| TheImpaler a răspuns:

Faci colectie?