| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost in excursie si acolo colega mea mi-a spus despre colega mea de banca ca vorbeste despre mine urat, iar aseara tot ea a auzit ca mama ei si cu ea vorbeau urat despre mine.Azi i-am spus colegei mele de banca ca ar vorbii urat de mine. Ea nu mi-a raspuns.Pe cine se cred?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de ce iei totul de bun?
Cercetează și apoi te expui verbal.
Gura lumii slobodă.
Pa, pa.

| mar2012 a răspuns:

1.ganeste-te ce motive ar avea colega ta de banca ca sa vorbeasca urat cu tine... poate ai suparat-o cu ceva
2. daca nu a zis nimic cand ai intrebat-o poate ca iti ascunde ceva