| AndiNyctophilia a întrebat:

Îi mai place cuiva anime-ul "Hellsing"?

4 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu-mi place, e preferatul meu.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hellsing îmi place şi mie.E oarecum printre cele mai bune animeuri pe care le-am văzut.

| AndiNyctophilia explică (pentru MaliciousDeath):

Știu. Din păcate sunt extrem de puține anime-uri care merită vizionate, și ăsta se număra printre ele.

| Roniko a răspuns:

Este dragut animeul, Hellsing, dar pentru mine are prea mult sange si imi face greata, asa im crezut la inceput. Cand am vazut prima data acest anime am crezut ca e nespa, dar cand am mai crescut, cu siguranta l-am votat fiind cel mai bun anime de tip sange-vampiri, cu siguranta si numele este unic- Hellsing-adica-'' cantecul iadului"-merita numele acesta!