| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Imi dati imformatii despre Andy Sixx?

Răspuns Câştigător
| LexusBianca a răspuns:

Andy Six [Andrew Dennis Biersack] s-a nascut in Milwaukee, Wisconsin pe 26 decembrie 1990.
Andy a inceput cariera muzicala la 14 ani cu o trupa numita "Biersack", apoi el a decis ca trebuie sa faca mult mai mult si asa a aparut Black Veil Brides.

Acum o sa iti scriu cateva chestii despre el:
-Pe mama lui o cheama Amy, iar pe tatal lui Chris;
-Fumeaza;
-A fost model;
-Hocheiul este sportul lui preferat;
-Andy este ateist. El a crescut intr-o familie romano-catolica, dar nu a vrut sa urmeze aceasta religie;
-Uneori scrie poezii;
-Este impreuna cu Juliet Simms (Automatic Loveletter) [ma rog... nu stiu daca mai sunt impreuna].

Pai... cam atat... sper ca te-am ajutat!happy

| Dă_Nebunie_Rainbow_1994 a răspuns (pentru LexusBianca):

Da sti cum s-a cunoscut Andy cu Juliet?

| LexusBianca a răspuns (pentru Dă_Nebunie_Rainbow_1994):

Nu, probabil la un concert, cred. ambii au o trupa deci.

| Eudaimonia a răspuns (pentru LexusBianca):

Nu, nu cred ca mai sunt deoarece am vazut intr'un interviu ceva de genu ca scria ex-girlfried of andy biersack deci nu mai este...

| LexusBianca a răspuns (pentru Eudaimonia):

Inca mai e cu Juliet. Au aparut poze cu ei la Warped Tour.

| Eudaimonia a răspuns (pentru LexusBianca):

Aha...cred..ca atunci nu mai era...dar poate s'au impacat happy

6 răspunsuri:
| shiningeyes a răspuns:

Pai. Gasesti pe google happy