| SnOwfLake_7810 a întrebat:

Hi! Prima mea intrebare!happy Cine imi poate spune mai multe despre Andy Sixx!? Am cautat si pe net imformatii dar nu am gasit nimic! happy Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Hey:*
Pai atunci bine ai venit.

Hmm incearca myspace.
http://www.myspace.com/rawr_monkey_rawr
El e?:)

http://www.fairiesvampires.com/profile/SeirenIchirutheHeadmaster

Mai incearca si tu pe google ca sunt mai multe:).
:*

5 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Cu mare placerehappy.

| Sapphire a răspuns:

Nu e adresa data de Lavinus ci asta, stiu sigur pentru ca i-am trimis cerere de prietenie de pe adresa oficiala a trupei lui.
www.myspace.com/andysix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy Sixx este din trupa Black Veil Brides, are 17 ani. Intradevar trebuie sa stii multa engleza si nu prea sunt multe date despre el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aflat ca e de fapt roman si s-a mutat in America acum un an jumate ^^

| SnOwfLake_7810 explică:

Multumesc mult!happy