| denisa_7719 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa fac sa ii spun ca imi place de el crying ma puteti ajuta cu aceasta problema?

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Sfatul meu este sa nu astepti, ca nu ii bine ce faci... cine stie cum se poate schimba tot si apoi o sa iti para rau ca nu te-ai grabit, si poate chiar ai pierdut ceva straight face, eu zic sa mergi sa iei ce ii al tau, si daca faci tu primul pas, sa vezi ca o sa ii treaca si la el din timiditate.Parerea mea este ca in momentul in care iti place un tip, trebuie sa incerci sa te apropii cat mai mult de el, vorbesti, glumesti, razi cu el, si din reactiile lui vei sti foarte clar daca te place si cat de mult.

soothe
| soothe a răspuns:

Ai guts? Il privesti in ochi si ii spui ca ti-ar face mare placere sa iesiti impreuna.

| denisa_2911 a răspuns:

Nu-i impartasi sentimentele pana nu stii ce simte si el, pentru ca daca el nu are avea aceleasi sentimente ar rade de tine.

| Ianna33 a răspuns:

Am patit si eu asa si nu aveam curaj sa-i spun, insa pana la urma i-am spus...pe mess ce-i drept si el a fost fff intelegator. Nu a ras de mine si mi-a spus ca ma intelege si ca asta va ramane intre noi. E o persoana deosebita, dar nu toti sunt asa straight face Eu iti urez succes si daca nu o sa fii cu el sa zicem, nu te intrista... o sa-ti fie de ajuns sa il privesti in ochi si sa-l saluti, sa-ti zambeasca; asta daca ii spui, desigur. O sa te eliberezi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plac un bait si prietena mea i-a zis ca il plac si el nu a ras de mine si fetele de la mine din clasa i-au zis si de fata cu mine si nu a ras asta inseamna ca ma place? HELP ME PLSS!

| alexa18 a răspuns:

Ii spui ca iti place de el si il intrebi daca ii place de tine. Ii zici ca nu te superi daca el nu te place si ca ai vrea sa ramaneti prieteni.Bafta!
Pa pa!