| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da idei de tatuaje pentru cuplu? Eu si logodnicul meu vrem sa ne facem un tatuaj care sa ne simbolizeze dragostea, dar inca nu ne-am hotarat. Vrem mai multe idei, iar cele mai bune si mai multe raspunsuri primesc fundita, pupici

4 răspunsuri:
| ioana1600 a răspuns:

:X:X:X am vazut acum unul superlove struck il vreau si eu... el are scris p mana "in fiecare zi... si ea are impreuna pentru tot restul vietii:X"

| Ioana128373i a răspuns:

El poate sa isi tatueze numele tau iar tu poti sa iti tatuezi numele lui sau ce zici sa va tatuati amandoi un cupidon sau ingeras? happy

| georgys a răspuns (pentru Ioana128373i):

Ne-am gandit, dar nu vrem numele sau initialele... ceva care sa simbolizeze dragostea.mersi frumos pentru raspuns si astept mai multe idei. pupici

| tatuajebrasov a răspuns:

O bucatica de puzzel cusuta pe mana ta si pe mana lui ca si cum a fost decupat din piele bucatica de puzzel, sau invers