| Delyaa a întrebat:

Imi spuneti cum se obtin punctele pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

In functie de raspunsurile tale. Pentru un raspuns primesti 50 puncte, iar pentru unul catalogat drept castigator 100 puncte. De asemenea, primesti puncte pentru calificativele inteligent si folositor. Dar lasa punctele, aici important e sa-i ajuti pe cei care au nevoie de noi.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Punctele se obtin raspunzand la intrebari.

| alexutzu00791 a răspuns:

Deja am obtinut 100 de punctesmug, asa e?

| maria1992 a răspuns:

Dar la ce iti folosesc punctele? Ce faci cu ele? in fine...eu zic ca cel mai important e sa ajuti si sa fi ajutat.Cat despre intrebarea ta, ti-a raspuns @BarbieGril.