| Fericire04 a întrebat:

Hey`. astia care aveti putina rabdare`hee hee. Nu`mi spuneti si mie va rog frumos. cum se obtin punctele aici pe TPU si de cehee hee. E vreun concurs.adica.conteaza daca eu am mai multe puncte decat nu stiu care`? care`i faza cu ele:d si cu "funda"? nu prea stiu la ce categorie` sa pun`. insa ajutati`ma sa intelegbig grin.sunt noua`si oleaca confuzalaughing. Ms aanticipatbig grin

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Punctele le obtii daca dai raspunsuri. Nu, nu conteaza la nimic.
Funda poti sa o dai...de exemplu daca pui o intrebare la care primesti mai multe raspunsuri, tu alegi cel mai bun raspuns din toate si ii acorzi funda. (adica il declari castigator).

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Nu e un concurs,doar ca atunci cand ai raspunsuri castigatoare,raspunsuri inteligente, etc. aduni puncte.ele se pot aduna daca raspunzi la intrebari(iar raspunsurile sa fie folositoare)... daca ai multe raspunsuri castigatoare si multe puncte devii expert TPU(nu stiu daca primesti vreo ceva, e asa...)

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Il declari castigator apasand pe funda gri care iti apare in dreptul raspunsului.asta o poate face doar cel care pune intrebarea

| Fericire04 explică:

Roxett.si punctele variaza adica. poaet da cineva.2-3-5-9.sau doar unul` sau cum`?dancing/le da administratorul`? Si cum declar castigator un raspuns`? Bifezi acolo folositor si asta inseamna ca a castigat raspunsul anumit /? :big grinbig grin
Ms mult :*