| smileKiller a întrebat:

Imi trebuie niste id-uri de-ale celor care au publicat vreodata ceva carte. Sa-mi dea niste sfaturi. Ms mult si funda

1 răspuns:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Cei care au publicat o carte,din parerea mea nu prea stau pe calculator, ei se inspira din natura. Daca vrei sa afli sfaturi, poti sa le iei si de pe net.Acolo ai sa gasesti o gramada, de aia este facut si netul...pentru sfaturile si informatiile ale omului. Sper ca ai sa gasesti diferite site-uri de sfaturi.Succes!