| LiimeXdx a întrebat:

Ati publicat vreodata o carte? Daca da,cum se numeste? Daca nu, ati vrea sa publicati una? happy

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-aș dori să scriu o carte, însă pe viitor, după ce mă informez ceva mai bine.
Baftă.

| LiimeXdx explică (pentru Musique):

Mersi!

| Musique a răspuns (pentru LiimeXdx):

Cu mare plăcere.

| ALEX2402 a răspuns:

Eu nu am publicat dar am o colegsa care isi doreste foate mult sa publice una. deja a scris-o

| mihaif a răspuns:

Da,as publica doar ca nu stiu ce trebuie facut exacta si cum sa o fac sa aiba succes happy

| LiimeXdx explică (pentru mihaif):

Eu lucrez la una chiar acumwinking

| LiimeXdx explică (pentru mihaif):

Nu neaparat trebuie sa aiba succes.Important este ca ai avut curajul sa o publici.happy Daca nu sti exact ce trebuie facut poti sa iti intrebi parintii, ei te vor ajuta. Daca chiar vrei sa aiba succes trebuie sa scrii din tot sufletul.Intai sa te gandesti cum va fi.Trista,fericita sau dramatica apoi incepi sa o scrii.Dar mai bine iti intrebi parintii ce ai de facut.Eu stiu ca intai trebuie sa scrii pe un caiet bun povestea. Apoi parintii te pot ajuta ca sa o publici.Noroc!happy

| mihaif a răspuns (pentru LiimeXdx):

Mersi,la fel! cred ca esti dedicata...se vede :*

| LiimeXdx explică (pentru mihaif):

Mersi happy