| beauty a întrebat:

Imi trebuie o pagina web sa pun poze, dar sa imi explicati fiecare pas pe care trebuie sa il fac.Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
uite iti explica totul in limba romana aici
https://www.blogger.com/start
citez :
Creaţi un blog. Este gratuit.

* Blogul dvs. Permiteţi prietenilor dvs. şi întregii lumi accesul la părerile, fotografiile dvs. şi la multe alte lucruri.
* Uşor de utilizat. Este uşor să postaţi text, fotografii şi videoclipuri de pe Web sau de pe telefonul dvs. mobil.
* Flexibil. Flexibilitate nelimitată pentru personalizarea blogului dvs. cu teme, obiecte gadget şi multe altele.
trebuie sa ai doar un cont e-mail la ei de forma pseudonimulTAU@gmail.com poate ai deja