| Skylerx a întrebat:

Imi ziceti niste statusuri care sa arate plictiseala? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| aliyo a răspuns:

Plecat cu gandu,la un coupe,motor mar, fara CD si fara difuzoare,s’auzi cum urca’n tur,prea tare,viseaza in continuare,speranta nu moare"
*DnD,ma joc,ascunsa cu plictiseala
*DnD,ma lupt cu plictiseala*
*Dau plictiseala pe gratis,cine vrea?
*Stau si ma plictisesc,m-am plictisit de atat plictiseala
*Te-am descoperit dintr-o greseala,
Era o ploaie infernala,
M-ai acceptat ''de plictiseala'',
Si-asa am contactat ''raceala''
*Din nebunie sau din plictiseala facem adesea lucruri necugetate! Asa a fost cand m-am indragostit de tine
*sufar de plictiseala acuta,daca vreti sa ma ajutati cu ceva,o discutie interesanta mi-ar prinde bine, nu ma intrebare ce fac k mi se agraveaza boala, n-am nevoie nici de saluturi sau introduceri
Am intrat in club ca sa spargem plictiseala,
Fetele-s aici, lumineaza seara;
Deci toata lumea sus pe mese,
Toate fetele dati din fese!
*