| danyceltare a întrebat:

In afara de casa voatra unde va simtiti ca acasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Drăguţă întrebare!
Din punctul meu de vedere, acasă înseamnă locul unde mă simt bine, acolo unde sunt prietenii şi familia mea.
Acasă, pentru mine înseamnă mai mult decât un simplu loc, o simplă cladire, reprezintă spaţiul unde inima mea îmi spune că sunt fericită şi că mă bucur într-adevăr că sunt acolo!

Vacanţă plăcută!

2 răspunsuri:
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

La bunică-mea thinking Mă simţeam ca acasă şi în fostul apartament al unei prietene. Dar în general mă acomodez repede. Mă simt ca acasă şi când merg în vacanţă. laughing

| SmileyLo a răspuns:

La matusa mea, de fapt acolo ma simt mai bine ca acasa laughing laughing tongue