| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai este indragostit pe aici in afara de mine?:d Cum va simtiti?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu exista nimic mai frumos...

| fuzzer a răspuns:

Nu exista dragoste, doar senzatie de atasare!

Ma simt bine, ma uit pe geam, pasarelele canta, ma uit la luna, ma uit la stele, ceva de nedescris.

Glumesc!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu-i nimic mai frumos decat iubire si dragoste

| MariusGomoi a răspuns:

Eu si ma simt foarte aiurea ca nu pot sa ma impac cu fostul prieten sad il ador sad

| Victoria275 a răspuns:

Eu nu sunt indragostita momentan, dar am fost si e o senzatie care iti cuprinde corpul intr-o patura calduroasa si plina de puf. E frumos atunci cand esti indragostit. Ma bucur pentru tine ca simti asta pentru o persoana.

| MyRuNa2426 a răspuns:

Si eu iubesc. si sper sa ma mai iubeasca si el. e frumos sa fii indragostit dar e si dureros cand vezi k el nu mai tine la tine. te as sfatui sa nu pui suflet cum am pus eu. la final te va durea f tare si nu stiu daca vei mai fii in stare sa iubesti pe cineva atat de mult. daca esti doar indragostita e bine. e un sentiment f frumos. dar ai grija...