| rahelyta a întrebat:

In ce categorie va place sa puneti intrebarea voastra si din ce categorie va place sa cititi si sa raspundeti?

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

SALUT
Pun intrebari la conversatii si timp liber si citesc de la adolescenti, familie & relatii, filme & seriale, Conversatii, Muzica, Timp Liber.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Cariera. Trebuie sa ne gandim bine, ce cale vom alege. Pa

| Anileda a răspuns:

Adolescenti!

| Maothecat a răspuns:

Pana acum nu am pus nicio intrebare, dar imi place sa raspund la intrebarile de la Adolescenti si la cele de la Dragoste&Sex.mai rar la Conversatii big grin

| GyeBaek a răspuns:

Mie im place sincer dragoste si sex, stiinta si filozofie, adolescenti.

| E23 a răspuns:

Pai conversatii e categoria pe care o frecventez cel mai mult.