| chiftelutacrocanta a întrebat:

In fiecare dimineata cand ma trezesc simt ca sunt vinovat de ceva si cad in depresie,dar adevarul e ca n-am facut nimic rau in viata, si totusi ma simt vinovat si ma intristez.Cum as putea sa zambesc diminetii si sa alung tristetea?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă mai citesc 2 întrebări de ale tale, mai dau de alte doua ale Ninei şi alte 2 ale Roxanei cred că o să dau şi eu în depresie.
Dar eu n-am făcut nimic rău în viaţă.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te amuza oarecum? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Prima dată, da.
Pe urmă e ceva gen " iar ăştia".
Mă rog, continuarea e ceva mai mare, dar s-o lăsăm aşa. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ce zici laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Bai tu ma minti, cate minciuni imi spune omu asta. :(
http://rack.1.mshcdn.com/......rfalls.gif