| ~AleXa~ a întrebat:

In legatura cu intrebarea anterioara "Am 1, 60 si 49 kg. Credeti ca sunt grasa?", sunt multumita de greuatea mea dar am burta si colaceii de care nu sunt multumita. Doresc sa scap de colaceii si burta. Am 13 ani si doresc sa scap de ele. Dau fundita celui care imi da o sarcina de a scapa cat mai usor de ele.

3 răspunsuri:
| elamit a răspuns:

Pentru burtica abdomene ar fi indicat, nu stiu ce varsta ai.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai in cazul asta poti
sa faci aerobic
tongue
la noi la scoala
de la 1 pana la 2
5 lei pe ora
in sala de sport
sau stiu eu alearga mai mult
dar nu e cazul sa slabessti
esti in cresteretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti eleva renunta la slabit, cresti, de ce trebuie sa aratati ca toate subnutritele?