| Banu_Carmen_1943 a întrebat:

În Paint, vreau să scriu pe poze cu alt font, nu cu Calibri. Lista lor e lungă, aș putea folosi pe oricare, dar nu este acceptată nici o altă variantă decât Calibri. Am Windows 7. Mă ajutați? Mulțumesc!

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Buna, Banu_Carmen1_1943. Incearca sa selectezi tot textul folosind mouse-ul (dublu click pe el si ctrl+a sau tine apasat click de la inceput pana la final), dupa care incearca sa pui font-ul respectiv exact din aceeasi lista.