| anonim_4396 a întrebat:

In timpul actului sexual s-a rupt prezervativul. dar el nu a ejaculat.
S-a oprit, a schimbat prezervativul si apoi a continuat. care este riscul de a ramane insarcinata?

2 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Sunt sanse, ia o pastila de dupa sex daca ai facut asta ieri.succes.fundahappy?

| buybooks a răspuns:

Daca totum a mers cum ai zis tu, riscul este 0. Exista toturi un risc ca el sa fi scapat ceva picaturi, depinde cat de departe era de momentul ejacularii.