| LoveAndLove2000 a întrebat:

In ultima vreme am inceput sa visez ca ma culc cu baiatul de care imi place? Ce inseamna chestia asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care dragostea devine foarte puternica creierul nostru in somn proceseaza imaginile, sentimentele, dorintele noastre de peste zi si in principal cele de natura erotico-sentimentala.Se pare ca locul fluturasilor de peste zi sunt luati de hormonii tot mai activi din timpul noptii. Inseamna ca esti super indragostita un lucru cat se poate de normal la varsta ta.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte mult la el happy

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca esti o tanara fata sanatoasa.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca-l iubesti prea mult si te culci cu el in gand.

Răspuns utilizator avertizat