| Diana0987 a întrebat:

In ultima vreme tot visez caini si ei fug de mine... ce inseamna asta?sad

7 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Nimic.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Hey.

Dacă visezi caini si sunt mari înseamnă că ai preteni lângă tine. Prieteni adevăraţi. Dacă mai şi fug atunci chiar că eşti alături de prieteni tăi.
ana81 : Eu nu am auzit să fie duşmanithinking
Sper ca te-am ajutat.

| CynicalCunt a răspuns:

Tactu e hingher?

| Trăie a răspuns:

Ca esti hingher rolling on the floor

| marianaana a răspuns:

Cand visezi caini, inseamna dusmani. daca in vis fug de tine...e de bine!

| onewish a răspuns:

Pai e bine daca fug de tine pentru ca cica cainii in vis sunt dusmani deci daca fug de tine e bine inseamna ca le e frica nu sunt eu experta in deslusirea viselor doar ce am auzit si eu