| UnCorazonLocoooo a întrebat:

in ultima vreme am inceput sa visez in fiecare noapte, si niste chestii atat de ciudate...
Nu pot sa imi dau seama de ce, pur si simplu ma trezesc mai obosita decat ma culc...
Care este motivul?
Daca aveti timp sa ascultati ce am visat lasati-mi ID-ul pe privat
Multumesc...

2 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Eu iti sugerez sa citesti aceasta carte. Te ajuta sa intelegi ce vrea creierul tau sa-ti transmita prin vise e foarte interesanta. Poti sa o gasesti si la biblioteca judeteana din orasul tau.
http://www.edituratrei.ro/......nala/2197/
Poate o sa te ajute:D

| Cristary a răspuns:

Nu-s în măsură să îţi dau sfaturi, şi ştii de ce? Pentru că mie mi se întâmplă să visez aceeşi chestie de mai multe ori, şi nu e un vis, e mai mult o senzaţie pe care nu mi-o pot explica, şi simt o durere in suflet. Nu ştiu. Şi mai ciudat e când am senzaţia aia şi ziua.
Deci. chiar nu ştiu, îmi pare rău.
E posibil să fie cam acelaşi lucru ca la mine, dar din moment ce nu-mi pot explica, nu te pot ajuta. O seara buna!