| anonim_4396 a întrebat:

Ingerii lui Charli la Porc TV, cine vrea sa vada tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Sunt deja cu televizorul pornit și vizionez filmul.
Mulțumesc pentru senzație...
Pa, pa.

10 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Faci o invitatie sa vizionam filmul "impreuna cu tine" sau te gandesti la Cele 3 "ingerite" care ti-au tulburat gandurile?
Eu sunt inca la calculator dar o sa ma uit putin si la filmul pe care ni l-ai recomandat. O seara placuta.

lolita
| lolita a răspuns:

La bro tv sau la pro tv rolling on the floor rolling on the floor

Shin
| Shin a răspuns:

Slab... prefer sa ascult o manea. poate ca o sa-mi curga sange din urechi si nas... dar macar se termina mai repede tongue
Shin.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si tu te-ai facut Ghid tv?laughing
Merci oricum... dar sunt satul ca l-am vazut de 3 ori!rolling on the floor

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ca sa va mai radeti putin...intrati aici: http://www.220.ro/tIN0cO3KZp/Ikea-Curatenia
Super reclama!:))=))

| Kyky a răspuns:

Multumim laughing Cred ca am vazut filmul acela de cateva zeci de ori. :p

| bibitza a răspuns:

Multumesc. shock. mike. rolling on the floor eee nici chiar asa ...doar asa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu n-am vazut filmul si ma gindeam si la voi. Ca nu-s egoist big grin Si apropo, eu am si monitoru si televizoru in fata, vad tot, nu-mi scapa nimic rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu'mi place. Altceva?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ewwwwwwwwww