| BUBULINA a întrebat:

Intrebare doar pentru moderatori
Eu am o problema...eu aprob raspunsuri de o luna de zile de 2 luni de zile
de multe ori am patit sa aprob/resping raspunsuri la intrebari vechi chiar si din luna martie.
Cand dau clik pe intrebare sa ma mai uit la raspunsuri vad ca sunt intrebari foarte vechiconfused
voi patiti asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubulina-pai este normal mai, unii mai gasesc in sacul lui Mos Craciun cate o intrebare de acum 2000 de ani si vor sa raspunda. laughing

3 răspunsuri:
| BUBULINA explică:

Pai da enigmuto raspunsurile
dar la aprobarea raspunsurilor vezi si la ce intrebare e raspunsul
offf nu prea sunt eu explicitasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubulina, o intrebare nu o poti accesa inainte sa fie moderata. ceea ce accesezi tu, sunt raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, uite eu aseara am raspuns la o intrebare din 27 februarie.nu inteleg care-i problema?! unii, inainte de a posta o intrebare, intai o cauta in arhiva. ca-i din 2009 sau 2008 nu are a face, ii serveste omului la nedumeririle pe care le are, de asta nici nu se sterg conturile neutilizate.