| mariobros a întrebat:

Pentru moderatori: de ce merge asa greu postarea intrebari/raspunsuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt multe întrebări, iar dacă nu trec de trei modelatori, în termen scurt, durează.
O întrebare este citită de 3 modelatori, dacă unul o respinge, trebuie să de-a accept cel de-al patrulea şi aşa mai departe.
Totul se face cu răbdare.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ciudat ca multora le apar raspunsurile foarte repede, iar pentru ca mie sa imi fie acceptat un raspuns dureaza chiar si o zi. Asta ma face sa ma intreb daca nu cumva au prioritate cei cu un nr de puncte mai mare sau cu mai multa vechime pe site...