| deia_9483 a întrebat:

Intrebare pentru baieti...
Va plac mai mult fetele fericite si zambarete toata ziua sau cele indispuse si mereu cu nasul pe sus?

Răspuns Câştigător
| onelove a răspuns:

O fata care este tot timpul cu zambetul pe buze si radiaza iti poate schimba instant ziua in mult mai bine. Daca acea fata este si partenera ta atunci ce poate fi mai minunat decat sa stii ca ai langa tine o persoana pesimista care te bine dispune atunci cand esti tu suparat/stresat/nervos/etc.

Deci prima varianta zic eu.

4 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu sunt fata dar cred ca toti beietii prefera prima varianta:d

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cred ca o fata are din amandoua. In proportii diferite, in functie de situatie. tongue
Dar... prima.

| Psihoyounger a răspuns:

Bineineteles ca as alege prima varianta. Fetele fericite ma pot face si pe mine fericit, fetele zambitoare ma pot face si pe mine sa zambesc. In schimb, nu vreau sa ajung un tip mereu indispus si cu nasul pe sus.

Psihoyounger

| M.madallina a răspuns:

Prima varianta...chiar daca sunt fata cred ca baietii ar alege aceeasi varianta