| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Intrebare special pentru baieti dar si fetele pot sa raspunda. Voua va plac fetele nebunatice adica mereu jucause si cu pofta de ras, pline de viata, zambarete sau mai serioase si provocatoare care sa stie ce vor? fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Mia una imi plac baietii cu pofta de ras, plini de viata, zambitori, seriosi, intr-un cuvant...cu simtul umorului.
Depinde si de fata, dar si de baiat.
Sti cum se mai zice: "Fetele cuminti, prefera baietii nebunatici".

O seara placuta!happy

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Rasp de la prietenul meu care e langa mine:
Desi as dori ca o fata sa le aiba pe aman2, cate putin din fiecare, mai mult as dori ca ea sa fie nebunatice, jukuse.

P. s -imi vine sa il omor pentru rasp asta. oriqm e in pat si nu vede, da ***
ew sunt serioasa.care stie ce vreastraight face

M-a dezamagit aici.Nu stiu dc am scris asta aici, doar simteam nevoia, decat sa ma duc sa ma descarc pa elangryangryangry

| Rares20funde a răspuns:

Salut.
mie imi plac fetele nebunatice si jucause si cu pofta de ras care au zambetul pe buze intotdeauna pentru ca si eu sunt o persoana cu simtul umorului si traiesc viata din plin.

| anonymus a răspuns:

Mai, depide de oricine, dar mie imi plac fetele serioase. Oricum, ar fi bine daca fiecare si-ar gasi pers. potrivita

| bomboniiica a răspuns:

Eu ma regasesc in prima categorie laughing
Si cred ca si baietii cauta o fata plina de viata si mereu cu zambetul pe buze...parerea mea thinking