| xByte a întrebat:

Intrebare pentru fanii anime-ului Naruto/Shippuden : In prezent sunt la saptamana cu episoadele din Shippduen si as vrea sa stiu daca e mai ok sa vad prima oara filmul boruto si dupa ova-ul cand naruto devine hokage sau invers?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Filip_2001 a răspuns:

Eu zic că ar trebui sa vezi prima oară filmul deoarece ova.Ul a apărut după film și așa le vei vedea în ordine dar acum poți face cum vrei, funda?

| xByte explică (pentru Adrian_Filip_2001):

Merci, chiar nu stiam in ce ordine sa le vad happy

| Adrian_Filip_2001 a răspuns (pentru xByte):

Npc eu am terminat Naruto Shippuden de 3 ori + că l-am revizionat de 4 ori că așteptăm episoade. happy