| VictorFenrir a întrebat:

Intrebare pentru fete care este stilul care va place cel mai mult (ma refer la stilul vestimentar) Hip Hop,Rock,Punk,Reggae,Goth,Emo,stilul de pitipoanca, sau un stil normal care sa nu iasa in evidenta?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Partea mea estrogena=feminima alege muzica Hip Hop, Rock, Punk, Reggae, Goth

| VictorFenrir explică (pentru RAY):

Bravo tie, dar aici nu era vorba de muzica, era vorba de stilul vestimentar.

| RAY a răspuns (pentru VictorFenrir):

Un stil normal care sa nu iasa in evidenta

| VictorFenrir explică (pentru RAY):

Ok laughing daca eu am intrebat fetele nu baietii

| RAY a răspuns (pentru VictorFenrir):

Considerama fata, eu asa ma consider

| Freya1 a răspuns:

Casual

| mentholinks a răspuns:

Stilul "pitipoanca" e cel mai frumos si de apreciat.

| VictorFenrir explică (pentru mentholinks):

Ce.i frumos la stilul asta? Apreciaza cineva stilul asta in afara de cocalari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Ala a aruncat momeala si tu ai muscat.

| VictorFenrir explică (pentru anonim_4396):

Aaa *** de aia a pus pitipoanca in ghilimele...ah neatentia si graba lovesc din nou happy sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Eh, se mai intampla.

| HazelEyes77 a răspuns:

In adolescenta eram cu stilul rock. Crazy about. Acum nu stiu cat de potrivit ar fi sa ies imbracata asa ...acum abordez un stil casual dar cu accente proprii personalitatii mele. Dar imi plac oamenii care se imbrac in stilul lor propriu. Cool.

| VictorFenrir explică (pentru HazelEyes77):

Nu stiu de ce dar mie imi plac mult fetele care abordeaza stilul rock, goth mi se par super dragute la avantajeaza stilul asta pe fete foarte mult.Si imi plac ca sunt si mai decente fata de alte fete, si stiu si sa aprecieze muzica buna.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Si eu cred la fel.

| ShaOfHatred a răspuns:

Goth si emo.

| VictorFenrir explică (pentru ShaOfHatred):

Uuuu interesant

| ShaOfHatred a răspuns (pentru VictorFenrir):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul meu propriu.Normal,dar iese in evidenta))

| VictorFenrir explică (pentru anonim_4396):

Dar bate spre ceva de mai sus? Sau este o combinatie intre ele? sau chiar de loc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Nu bate spre nimic.O combinatie sport elegant.Inainte(acum vreo 3 ani)aducea putin a goth. Putin

| VictorFenrir explică (pentru anonim_4396):

E bine atunci, orice stil este bun in afara de stilul pitipoanca laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru VictorFenrir):

Evident))