| MiculFaraon a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce fel de baieti va plac cu muschi sau fara? tongue

22 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baietii cu un pic de muschi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau cu muci?

| 4b a răspuns:

Cu muschi si fara creier...la ce folos? nu multam.

| Kaℓi a răspuns:

Ce dilema!

| 4b a răspuns (pentru Kaℓi):

Stiam eu ca la asta nu faci fatalaughing

| Kaℓi a răspuns (pentru 4b):

OMG, e tot a ta intrebarea?

Hei, ma induci in eroare laughing pai ce era sa raspund? sa dezvolt ce cred despre cei cu (doar) muschi, si despre cei distrofici? neah, e o intrebare retorica, cineva are nevoie de incurajari big grin

| 4b a răspuns (pentru Kaℓi):

Iluzie opticalaughing
Intrebarea nu-mi apartine, insa mno, la dileme is cu ochii pe tinelaughing

| BiuL a răspuns:

Mie-mi plac aia mai slabuti sincer. Bineinteles ca mi se pare ca arata bine daca au niste muschi, dar nu suport barbatii aia masivi, umflati bleah

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| dragos9234 a răspuns:

Baietii fara muschi sunt infirmi.

| raluk27 a răspuns:

Am observat ca ai pus foarte multe intrebari pentru fete, de genul: Ce fel de baieti va plac(...)? Si majoritatea legate numai de aspecte fizice. Treaba sta in felul urmator: vrei sa te "modelezi" in functie de preferintele fetelor? In cazul asta, esti lipsit de personalitate. Daca baietilor le plac pitipoancele, eu ce ar trebui sa fac? Sa ma transform intr-o pitipoanca?
In al doilea rand, unele fete (ma refer la cele pe care le duce capul cat de cat), nu prea dau 2 bani pe aspectul fizic al baiatului. Nu sa fie urat ca dracu', dar sa fie normal. E de prefarat unul inteligent, in stare sa poarte niste discutii interesante, sa nu intrebe din 5 in 5 minute "da' cum adica? da"ce vrei sa spui?", care rade, glumeste, e spontan, alaturi de care te simti bine, decat un cocalar cu tepi, dopat de steroizi, cu muschi umflati cu pompa (si apropo, daca sunt prea mari, nici hainele nu mai stau ca lumea pe tine)si cu aer de macho man, dar prost ca noaptea.
Iar faza cu luatul in brate nu am inteles-o niciodata. O fata e o partenera sau un sac de cartofi?

| Vans a răspuns:

Ăia care-şi folosesc creierul

| Schatzyyyyy a răspuns:

Mie una, nu`mi plac anumiti baieti, ci imi plac baietii care sunt cu, capul pe umeri.Degeaba arati bine daca nu stii sa te comporti, sa vorbesti, etc![parerea mea!]

| DiazAndreea a răspuns:

Pai...e bine si daca e slab, dar daca are si muschi e mult mai bine

| CichasEmo a răspuns:

Conteaza!? Daca e sincer si ma iubeste e perfect, nu conteaza muschii.

| Klaudya27 a răspuns:

Daca e slab, cum te mai i-a in brate?!
Ar fi mai frumos daca un baiat ar avea muschi...

| corodidenisa a răspuns:

Imi plac baietii cu muschi

| MiculFaraon explică (pentru corodidenisa):

Aii nu ma innebuni laughing

| corodidenisa a răspuns (pentru MiculFaraon):

E ceva rau in asta?

| Mirana03 a răspuns:

Pentru mine nu are importanta daca baiatul de langa mine are sau nu are muschi, important e sa fie om, sa ma respecte si sa ma apreciaze pentru ceea ce sunt. Muschii la baieti sunt doar niste mici artificii pe care unii si le doresc.