| Michaela89 a întrebat:

Intrebarea este pentru cine a fost zilele astea la mare.In apa sunt alge sau meduze? Funda primul!

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mda eu stau in constanta si am fost pe toate plajele. La mamaie e apa naspa pute urat are ceva alge la mal, la eforie nord e foarte buna apa si curata, si la costinesti la fel era.

3 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Poi depinde unde ai fost sau esti!happy

| cυρcαкє a răspuns:

Buna.

Zilele astea n-am fost la mare dar anii trecuti cand am fost nu erau.Adica la mare la noi nu sunt.Cel putin la mal.In larg poate sunt dar tot nu prea as crede.Parerea mea.

| anonima97 a răspuns:

Depinde unde mergi, unele plaje is curatate, acolo unde nu is curatate sunt alge si cateva meduze.