| mentholinks a întrebat:

Ce intrebari filozofice va mai framanta in ultimul timp?

10 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nemurirea sufletului romanesc
viitorul comuist Davos
... sa ma las sau nu de beuturahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o intrebare, dar cred ca viata in sine este un nonsens. Viata si societatea sunt pline de contradictii si nonsens.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Cam asa este din pacate. si ce crezi ca e de facut in cazul asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Sa te minti ca exista si unele lucruri care au un sens pe lumea asta si ca viata in sine nu este un nonsens. Altceva nu-mi dau seama.
Tu ce crezi ca poti face?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă pierzi prea mult timp să-i cauți sensul, s-ar putea să treacă pe lângă tine și să nu bagi de seamă.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa fac mai multi bani ca sa pot face sex zilnic sa uit cat de amara si inutila mi-e viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The crocozaur exist)))))) acum mi-a venit asta))))) am mâncat multe stiksuri cu cașcaval)))))))

| acerr a răspuns:

Asta cu Putin, cica are cancer la degetul mic, si va muri peste 22 ani.LOL

| Juvetele07 a răspuns:

Oare sunt făcut să iubesc pe cineva?