| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place sa stai in usa si sa te uiti asa la televizor?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cand mai ma agit la meciuri,, il mai privesc si de la usa pregatindu-ma de plecare cand nu se mai poate rabda!

| Doub a răspuns:

şi cu o bormaşină în mâna dreaptă, în timp ce cânt la cimpoi
ahh, paradddis

| Florentina9210 a răspuns:

Nu, nu. Pe calorifer e mai bine!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea ma uit la televizor, doar in cazul in care e ceva foarte interesant, iar atunci prefer sa stau in pat/ pe canapea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am obiceiul asta, tata mai face asa si schimb canalul imediat. Ma enerveaza maxim si eu pe el.laughing
Imi place sa stau in pat cand ma uit la dog patrol, the supervet ( ce e mai minunat decat sa visezi sange si organe love struck ) si alte emisiuni cu animale in rest "stau" pe telefon si televizorul e aprins degeaba, poate doar ca sunet de fundal pentru cateva minute dupa nici nu-l mai aud.laughing

| xjkl a răspuns:

Prefer să stau în pat.

| Baschin_Ana_2003 a răspuns:

Nu!