| danutza_1678 a întrebat:

La 14 ani ce inaltime si greutate ar trebui sa aiba o fata?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

In jur de 1, 60 si 45-48 kg, parerea mea.

5 răspunsuri:
| AndreeaBz a răspuns:

Nu este o `regula`, poti sa ai si 1, 50, poti sa ai si 1, 70 laughing si greutatea trebuie sa fie mai mica decat inaltimea ( mi se pare ca e prea de tot sa fie cu 10 kg mai putin de cat cm, adica sa ai 1, 60 si sa ai 50 kg, nici chiar ).

| danutza_1678 explică (pentru AndreeaBz):

Inteleg ca nu este o regula...Dar vreau sa stiu ce inaltime si greutate trebuie sa ai ca sa fii potrivita vurstei, adica nu poti sa ai 70 kg: )

| AndreeaBz a răspuns (pentru danutza_1678):

Asta nu intelegi ca depinde. nu suntem toti la fel. Eu pot sa am 1, 80 si tu sa ai 1, 50. si dupa inaltime se ia si greutatea.

| AndreeaBz a răspuns (pentru danutza_1678):

Nu este nici o inaltime potrivita unei varste.si nu poate fi ceva potrivit varstei ( ma refer la inaltime) ca multi are avea defecte daca ar fi asa.

| danutza_1678 explică (pentru Cherilyn):

Mersi:*

| Cherilyn a răspuns (pentru danutza_1678):

In jur de 1, 60 si 45-48 kg, parerea mea.