| Andrei2343434343434343 a întrebat:

La 13 ani ce inaltime si ce greutate ar trebui sa aiba un baiat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut florinhappy Pai cam 47 de kilograme, si 1, 60...acum depinde si cat de dezlovtat esti...

10 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Cam in jur de 50 kg si sa zicem 1, 60 si ceva.

| RazvanelStefanel a răspuns:

35-42

| ƒαηтαѕу a răspuns (pentru RazvanelStefanel):

rolling on the floorLol.Cum sa ai atata frate?rolling on the floorInseamna ca te-ar rade lumea ce naiba...

| Mangeyoku a răspuns (pentru ƒαηтαѕу):

Un coleg de-al meu are 12 ani, si 28 de kg happy

| anonim5491 a răspuns:

Pai eu am 13 si sunt fata dar stiind ca fetele se dezvolta mai repede eu am 49 kg si 1.64-1.65 metri deci baieti ar trebui 48-47 1.64 metri

| anonim5491 a răspuns:

Acum depinde si de organism de transmisia genetica poate parintii tai erau mai dezvoltati sau poate nu

| Andrei2343434343434343 explică:

Pai eu am 1, 70 si ceva si 50 si ceva de kg happy

| R3V0 a răspuns:

Nu stiu inaltimea sigura da eu cred ca pe la 1.70 - 1.80 kg - 40-45-50. Io am 41 kg... stiu ca sunt cam slab dar eu fac mult sport si mananc mult laughing

| Laurgeorge1432 a răspuns:

Pai eu 1, 70 si 51 kg, am 13 ani si jumatate dar daca iai mai putin sau mau mult nu trebuie sa fii dezamagitwinking

| Jibotean_Alexandru_1975 a răspuns:

Pai...si eu am 13 ani.Am 1.70 in inaltime si 58 kg..cu masa musculara dezvoltata fac mult sport si mananc dasemenea sanatos aproape fara carbohidrati. Abdoemenele si flotariile nu lipsesc din regimul zilnic propriutongue. Acum depinde de fiecare.dar in medie ar cam trebui sa ai peste 1.50!