| dragossmd a întrebat:

La ce varsta e cel mai bine pentru baieti sa isi inceapa viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Atunci cind simti ca te iau valurile iubirii si nu mai rezisti fara.

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai d la 18 ani incolo, acum depinde d fiecare

| rozalia25 a răspuns:

Abia la 18 ani se dezvolta complet organele sexuale (atunci incheie si ele munca) iar pe la 19-20 si psihicul e pregatit pentru viata sexuala. La fete e cu 1-2 ani mai repede (16, respectiv 18-19). Asta zic medicii si cercetatorii. Eu as adauga pe deasupra si o relatie stabila si frumoasa, in care sa existe si sentimente de dragoste.

| ShaKuri a răspuns:

La 30. atunci o sa ai uin loc de munca cu siguranta...si o sa ai bani si de latex. pana atunci nu are rost sa cheltui pe cauciucuri... ca deh. fara nu se merita...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..., viata sexuala o incepi cand ai gasit persoana cu care vrei sa-ti petreci toata viata.Merita sa astepti pana atunci, crede-ma. O sa simti bucurie si multumire ca ai asteptat atat. Dupa ce va incoroneaza parintele la Biserica, ai toata libertatea din lume.Atunci n-o sa te temi, daca cumva ai lasat din greseala vreo fata insarcinata, ca apoi sa o pui sa ucida.