| Anya_1437 a întrebat:

La ce varsta ar fi bine pentru o fata ca sa-si inceapa viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Fiecare persoana cand isi incepe viata sexuala nu o face ca i-a venit vremea ci pentru ca asa simte ea.dezvirginarea nu depinde d varsta! clar nu te poti dezvirgina nici la 10 ani!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani.

| Crisu a răspuns:

Cel mai devreme la 16 ani. Am spus cel mai devreme. Dar totusi, cel mai bine si potrivit e la 18 ani. ^_^

| ruPfashu a răspuns:

Ce va invata la scoala la religie?

| Jack a răspuns:

Asa ma enerveaza persoanele astea ca tine happy! Nu iti dai seama ca era mai usor sa cauti raspunsul pe acest site la intrebarea ta happydecat sa umpli siteu cu o intrebare care a mai fost publicata de 10000 de orihee hee?
Da asa ii lumea "prea ocupata si lenesa sa se ajute singuri happy"

| Daria a răspuns:

Dupa 16 ani.happy

| Optimus7 a răspuns:

| ZEU93 a răspuns:

Pe la 17-18

| ShadowAngel a răspuns:

`18

| DisforDeea a răspuns:

Cand te mananca "fofo"rolling on the floor)..Depinde frate..Cand se te simti pregatita..bine. Nici la varste d`alea gen 14-15 anilaughing. Dupa 17 ani cred ca e ok

| dana24 a răspuns:

Cat mai tarziu, in orice cazwinking de la 19 ani in sus.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza varsta conteaza sa fie ceva special. Pentru ca ai sa vezi. In viata nu vei mai avea cu ce sa compari cum a fost prima data. Deci fa-o sa fie special si nu te grabi ca nu vine sfarsitu lumii si timp tot ewinking

| Bucataru88 a răspuns:

In ziua de azi nu se mai tine cont... servus.