| cuore a întrebat:

La ce varsta isi doreste o femeie un copil?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde, de la 23 de ani in sus.

| Malvina24 a răspuns:

Cand este pregatita sa-l creasca si sa-i ofere un viitor.

| clauss a răspuns:

Cand e pregatita sufleteste, fizic, psihic si de ce nu financiar

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu exista o regula. O femeie isi poate dori asta la 18-20 de ani daca se considera matura sau la fel de bine isi poate dori la 40, dupa ce a '' copilarit '' indeajuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand este implinita pe celelalte planuri si copilul i-ar intregi familia. A face un copil e un miracol si trebuie sa vina la momentul potrivit pentru a i putea oferi tot ceea ce are nevoie.