| Suck a întrebat:

La scoala de politie poti trece vizitele medicale daca ai o cicatrice pe picior de la glonț?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Regula este ca orice semn distinctiv ( cicatrici, semne din nastere, tauaje ) sa fie acoperit in intregime de uniforma, atat cea de vara cat si cea de iarna.
Atâta timp cât semnul tău este pe picior, nu ar trebui să ai probleme, deoarece la ambele tipuri de uniformă panatalonul este lung.
Baftă!

28 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cine te-a împușcat mă? laughing

| Suck explică (pentru T0T):

Taci ma ca ii de un an si jumatatelaughing

| T0T a răspuns (pentru Suck):

Acum am înțeles faza, mi se părea mie că semeni cu Clyde dar era doar o impresie laughing

| Suck explică (pentru T0T):

Adica? laughing

| Sociopat a răspuns:

Da.

| VibeTrix a răspuns:

Cred ca da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu stiu de ce mai raspunzi daca doar "crezi".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

whistling Ii place de Suck.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu stiu de ce dar nu il invidiez.

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pe mine ma iubesc copiilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Asta era si motivul pentru care nu o fac laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca nu is mandru de astalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

laughing te-a pus dracu sa iti dai jos bluza de pe tine. imagineazati ce se intampla daca pui poza doar in boxeri sau ce porti tu rolling on the floor

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pune ma o poza cu tine, te provoc sa-mi iei fanelelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Nu nu laughing mi-au ajuns "complimentele" de data trecuta, nu imi trebuiesc altele. lasa ca mai am putin si ma car asa ca poti sa le iei pe toate, nebunule rolling on the floor. bagi direct nud ce sa mai tii boxeri pe tine

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pai si eu ma car curandlaughing o sa pun o poza nud inainte sa ma car de aicilaughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Eu cel putin ma car la mare cu "pisi" pentru ceva timp fara laptop sau telefon dar tu? sa nu imi zici ca ti-a dat daisuki papucirolling on the floor

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Ba tot la mare dar fara "pisi". Gasesc acolo destulelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

laughing de asta sa fii sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma?!

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Ce nu e clar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Ai o cicatrice de la glont pe picior? De ce?

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca am fost impuscat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce fata are te mai mira faptul ca a fost rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Bai, gata, deci eu nu mai vorbesc cu tine ca mi-e frica. Cine stie cu ce bande de criminali lucrezi? Si mai vrei sa te faci si politist. Te vad eu maine-poimaine la stiri acuzat de hartuire sexuala.laughing

| Suck explică (pentru anonim_4396):

Doar daca sunt hartuit de tine... te cred in starelaughing)

| CoquiNessa a răspuns:

Deja de cativa ani incepe sa devina obositor, sa tot corectez lumea ca is fata.sad
am nevoie de un nou upgrade la Skynet, niste stamina T-X, dar hai sa bag niste T-XXX pentru Sucky.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru CoquiNessa):

Tontii sunt toti la fel.