| razadeluna a întrebat:

La voi in familie se taie porcul? ce va place de la el (ca preparate)?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum să-l tai pe Ghiță? crying

| Raus a răspuns (pentru NOname):

Maine il tai si eu Ghita il cheama si pe al meu crying((( O sa imi fie dor de ell

| Raus a răspuns (pentru NOname):

Pai sorici-ul este cel mai bun. N-a pot sa faci si gretar din el... Dar poti sa cauti si retete pe net chesti.

| NOname a răspuns (pentru Raus):

Neee, Ghiță al meu joacă fotbal și e pr'eten bun cu cel de guineea.
http://i.imgur.com/leSkbcm.jpg
N-avem noi nevoie de șoric. Pr'etenii nu-s de mâncare.
Comandăm o pizza.;))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raus):

Faci gratar din sorici? este ca te plictisesti si nu stii ce sa scrii mai multe?

| Raus a răspuns (pentru NOname):

N0name esti haios rau ma laughing))

| NOname a răspuns (pentru Raus):

Mersi, și tu ești haioasă.batting eyelashes

| Raus a răspuns (pentru NOname):

Sunt baiat loool ar trebui sa schimb numele laughing

| NOname a răspuns (pentru Raus):

Nu, ar trebui doar să iei nişte lecţii de ironie. tongue

| mgtow a răspuns:

Eu am primit un jambon si o cutie cu dulciuri de la patron. Asa e traditia la spanioli.

| Doηηa a răspuns:

La noi da, în fiecare an.Păi fripturicaa, cârnații, șoricul yee!

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Soric, carnati, din picioarele de porc racituri i-am :X :

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Normal ca se taie porcul.
Doar suntem crestini happy
Sincer eu nu prea consum deci...

O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il tai cu familia, dar precizez ca noi il taiem, el nu se taie singur nici daca-l rogi! big grin
La el nu-mi place nimic, ca e porc, nu e fotomodel, dar imi plac preparatele care se pot face din el, ca si din multe alte animale domestice : toba, caltabos, sarmale, carnati, lebar, sunca, slaninuta, costite, limba in sos, creier pane...

| alyeualy a răspuns:

Eu stau la bloc la etajul 4 deci nu se taie porcul.