| syd2 a întrebat:

Le splendide Oracleaux du Danteaux. No 10 (Despre viata.)
1. Care sunt idealurile dvs?
2. Faceti singuri viata sau preferati sa va lasati dusi de curent?
3. Credeti ca e nevoie de oameni de nadejde pentru a ajunge la idealurile dvs?
4. Imaginativa ca sunteti pe o tabla de șah ce figura sunteti?
(chiar imi este interesant )
5. Considerati dragostea un obstacol sau o coloana de sprijin in drumul spre idealurile dvs?
6. Alegeti sa fiti supus, sau sa supuneti?
7. Va este greu sa iertati persoanele care v-au facut sa suferiti?
8. Mai aveti incredere in persoanele care v-au tradat?
9. Ati avea incredere in mine daca vi s-ar da ocazia?
10. Considerati ca patriotismul e un lucru necesar pentru fiecare?
11. Vreti sa aveti copii?
12. Daca da, atunci cum ia-ti numi? Daca as avea baieti, eu asa i-as numi : Sebastian, Dantellion, Ulquiorra.
, Andrass, Seraphim, Michael, Raphael, Uriell.
13. Va considerati extrovertiti sau introvertiti?
14. Va plac oracolele mele? cinstit va rog.
15. Care regim politic va convine mai tare, Totalitar sau Democratic?
16. Considerati arta un fenomen fara care omul nu poate trai?

Gata va "M"ultumesc dragutilor :3.

38 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

1) Să am o familie și o slujbă plătită destul e bine.
2)Cum adică duși de curent? Eu fac mereu alegeri în viață pe care mi le asum deci mi-o fac singur.
3)Normal.
4)Regele sau Nebunul
5)Dragostea e unul dintre idealurile mele. Fără ea nu există nimic.
6)Undeva la mijloc.
7)Da.
8)Nu.
9)Nu.
10)Da, dar mai ales necesar pentru țară.
11)Da.
12)Ana și pe băiat decide nevasta.
13)Introvertit.
14) Ăsta da.
15)Pentru țara noastră mai bine ar fi totalitarist dar în general un regim democratic bine pus la punct poate fi mai bun.
16)Categoric. Adică asta nu se aplică omului banal, desigur.

| RainmakerX a răspuns:

1.Stii deja-cred daca nu atunci spune si ti le dau in mesaj
2.O fac eu
3.Nu,doar de mine
4. Turn
5. Sprijin...
6.Depinde...nu ma pot supune oricui.Prefer sa supun daca nu e alt lider mai bun in apropiere.
7.Depinde de ce a facut respectivul (de cat de mult am suferit)
8.Nu.
9.Da,de ce nu?
10.Nu chiar...nu pentru fiecare.
11.Da...
12.Ce nume ai pus la copii... Baiat-Dan Alexandru (ceva de genul...)
Fata-Alice Andreea (sau ceva pe acolo) Am spus ce mi-a venit...
13.Nu ma consider, sunt introvertit.
14.Da,mult...
15.Democratic
16.Nu chiar...ar putea trai si fara dar ar fi bizar, nu stiu sa ma exprim

Cu placere!

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Mi le-ai dat, turn, interesant, scuze dar nu-mi place democratia dintr-un singur motiv - HAOS.

| Croampa a răspuns:

1. Sunt deja shinigami, ghoul, contractant, ninja etc.
2. Pai am nevoie de oameni pentru a ma hrani
3. Am dat raspunsu' la 2.
4. Ghoul
5. Ce-i aia?
6. Imi place sa bat oameni
7. Imi place sa fac oamenii sa sufere
8. Nu mai exista pana ce m-au tradat
10. Direct rasist!
Huuuaaaa ungurii! huuuuaaaa Tiganii!
11. Ar iesi ghoul cu un ochi si ar cucerii lumea, deci nu
12. Am zis da straight face
13. Ninjalai!winking
14. Da, esti tare man, imi place
15. Romanism!
16. Arta de a omorî este preferata mea

| syd2 explică (pentru Croampa):

Fantastic.

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

Huoooo, rasistul, huoooo. *arunc cu rosii in dark*

| Mieeez666 a răspuns:

1. thinking
2. Dus de val. laughing)
3. thinking
4. Nebunu' laughing
5. thinking
6. Bla.
7. Depinde.
8. thinking Mneh.
9. thinking
10. Nu.
11. Nu stiu, boss, videm.
12. Gegel pe fata, Gigica pe baiat. Stai, aici nu suntem la T/A. Nu stiu deocamdata. straight face
13. thinking
14. Da.
15. Bla.
16. Nu
Bla- Nu vreau sa raspund din anumite motive
thinking - Nu am chef sa raspund de lene sau nu-mi pasa.

| syd2 explică (pentru Mieeez666):

Laule, si lenosule si Bla.

| LaughingKarima a răspuns:

1. secret
2. mi-o fac singura
3. nu neaparat
4. regina
5. ambele
6. pas pentru ca nu am inteles cu romana mea stricata
7. nu
8. daca si-au recastigat increderea atunci da
9. probabil
10. nu
11. da
12. Sebastian si Chirstian, sau daca adopt fete atunci Alethea si Acantha
13. habar nu am, tu ce zici ca sunt?
14. da, cinstit
16. poti trai fara arta, nu e tot aceeasi chestie dar se poate trai fara ea.

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Eu zic ca esti extrovertita din cauza ca mi-ai zis care a fost cel mai rau lucru facut de tine tongue,

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

E de rau atunci?

| syd2 explică (pentru LaughingKarima):

Nu deloc, imi plac extrovertitii si eu tot sunt, vad ca nu stii ce inseamna asta,
http://www.ele.ro/......tite-18189

| LaughingKarima a răspuns (pentru syd2):

Stiam ce inseamna doar ca eu nu imi dau seama care e mai buna, eu nu ma consider niciuna din ele sa fiu sincera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Ai gresit titlul*
4)Regina
5)Coloana de sprijin
8)Nu prea am avut incredere in multe persoane, mai deloc.
10)Nu. Daca vrei sa tai o ceapa nu trebuie sa fii patriot, zic eu.
11)Da.
12)Ecaterina,Raiza,Victoria,Macrina,Radu,Tudor sau Vlad.
Ideea e ca vreau gemene si baiat.
13) Introvertita.
14)Da.
15)Democratic.

La restul n-am raspuns din motive de logica si fara raspuns laughing.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Motive de logica? ce-s alea? adica nu ca m-ar interesa prea tare dar oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Secret.
2.Fac singur viața.
3.Nu neapărat.
5.Un obstacol, unul mare încă.
6.Să supun.
7.Nu, în general, dar mai sunt și lucruri ce nu le pot ierta.
8.Nu am mare încredere în nimeni.
10.Nu, să fii patriot e o prostie.
11.NU.
13.Chiar dacă îs genul mai tăcut în general sunt extrovertit, dar prefer să fiu scurt și la obiect și să nu fac mare zarvă.
14.Da.
15.Dictatură.
16.Nu.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa ai copii, ce trist. Eu tot tin cu dictatura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu îmi doresc să am copii pentru că nu vreau să îmi preocup timpul având grijă de altcineva, vreau să am grijă doar de mine și nu prea îmi place să îmi irosesc timpul, îmi place să-mi trăiesc propria viață, iar un copil îți cam ocupă mare parte din timpul tău.
Nu vreau să fac ca și tatăl meu, nu îmi doresc să am un copil dacă știu că nu pot să am grijă de el. Eu tot mereu mă întrebam de ce dracu m-a mai făcut tata dacă nu îi pasă de mine și de stentimentele mele, tata era un alcolic, bea odată la 2 zile, uneori chiar zilnic și tot se lega de mine și de mama întruna. Nu vreau să am copii care să nu se simtă bine în preajma mea, nu îmi place să fiu o povară pentru oameni, iar mie îmi pasă prea mult de mine ca să îmi mai pese și de alți. Cu un copil trebuie să fii răbdător și bun 24 de ore din 24, lucruri care mie îmi sunt cam imposibile.
Nici soție nu prea aș vrea să am, o să mă căsătoresc doar dacă o să mă simt singur. Dacă o să am mulți prieteni cu care să îmi petrec timpul nu cred că nu mă voi căsători. Iubite vreau să am, dar soție nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

18. De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram curios

| L1feDRAIN a răspuns:

1. Sunt 2.
1 e stii tu cine (Kate). 2 ramane la mine in constiinta pina nu se va materealiza pe lume. big grin
2. Soarta.
3. Cind da si gind nu. Depinde cine e acel ideal pe care vrei sa il ajungi.
4. Regina rolling on the floor
5. Coloana de sprijin. Un obstacol pentru unii.
6. Depinde cui ii supun si pe cine supunesc.
7. Daca te referi la ce cred eu. Nu. In prima zi imi vine sa-l tai a 2-a zi sa-l pup rolling on the floor
8. Din pacate da (daca le cunosc de ceva timp)
9. Nu. big grin
10. Nu.
11. Da 30 :X.
12. Amanda, Angelica big grin, Ecaterina, Fernando etc mai am de spus 26, dar mai este si cearta cu sotia la acest lucru big grin
13. Introvertiti.
14. Nu. Daca cinstit cu cinste atunci "normal".
15. Nici una nu merge daca e democratic oamenii exagereaza daca e totalitar (mite, bani si bye bye)
16. Nu. Sunt oameni care traesc cu el si care traesc fara el. Dar daca nu luam in considerare: BadBoys, Fu|ckboys, cu|rvele etc.
Mai exista oameni orbi si surzi cu adevarat care nu pot vedea sau auzi arta (Tablou, Muzica)

Gata iti "M"ultumesc ca mi-ai chieltuit timpul dracalanule :3

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

BIne hujulanule. Ma saturi atata sa vorbesti de fata aia, esti obsedat.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

N-am ce face.

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Tu tot timpul n-ai ce face TOT TIMPUL.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

sad

De as avea ocazia as face ceva cu ea (NU SEX)
SI iata ca a venit ocupatia.

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Sa-ti spun ce vei face cu ea sau nu trebuie.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Fa ce vrei.

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

Nu vreau sa ma cert cu tine a milioana oara din cauza ei.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Atunci taci.

| Scarbo a răspuns:

1.Dreptatea
2.Am un plan al meu
3.Nu neaparat, ma pot descurca si singur
4.Calul
5.Un obstacol
6.Sa supun
7.Nu, cateodata e nevoie si de putina umilinta pentru a te trezi la realitate
8.Nu am incredere in nimeni
9.Nu
10.Da
11.Nu
12.-
13.Introvertit
14.Inca nu mi-am facut o idee generala
15.Totalitar, dar depinde si pe ce ideologie se bazeaza
16.Da

| syd2 explică (pentru Scarbo):

Stiu mie tot imi place mai mult totalitarismul.

| Scarbo a răspuns (pentru syd2):

Cum am spus, depinde si la ce se refera ideologia acelui regim, cum e in cazul comunismului care spune ca mai bine ramanem toti saraci, indiferent de aptitudinile noastre, ceea ce clar e un lucru foarte gresit, eu aleg nazismul/fascismul, unde esti recompensat pentru aptitudinile tale, partea cu rasismul e alta poveste.

| AtsukoKure a răspuns:

1.idk
2.wut o.o?
3.idk
4.nebunu'
5.o coloană de sprijin
6.să supun
7.da
8.nu
9.da, cred
10.idk
11.da
12.Klaus, Rebekah şi Iustin
13. Extrovertit
14.Da, cam serioase, dar da
15.Democratic
16.Cred

| syd2 explică (pentru AtsukoKure):

Atunci ma supui si pe mine laughing, mie nu-mi place sa conduc, e prea obositor.

| AtsukoKure a răspuns (pentru syd2):

Ok :3

| vaporwave a răspuns:

1 nu prea stiu
2 mi-o fac singura
3 nu neaparat
4 regina ahah
5 ambele
6 ambele
7 depinde de care persoana
8 nu prea
9 cred ca da
10 absolut deloc
11 nu prea cred, nu stiu
12 ceva nume indian oricum
13 ambele
14 da
15 democratic, tu ce crezi
16 nu. putem trai si fara arta, doar ca ar fi destul de naspa. pana la urma arta e un concept din mintea noastra, atat

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Eu consider ca cel totalitar este cu mult mai bun pentru societatea noastra din cauza ca, atunci cand este democratie se intampla prea mult haos.