| RoxyAngel a întrebat:

Luni incepe scoala... Cei care au trecut a9a cum va simtiti?

Răspuns Câştigător
| geoiulia a răspuns:

Buna.Ioiiii'tongue eu am niste emotii mai mari decat mine. Abia astept sa imi cunosc noii colegi,noii profesori, sa vad cum e profilul, cum sunt materiile.Ma incearca o multime de sentimente, printre care si teama care sincer este nefondata.Imi este putin teama ca nu o sa ma integrez, desi nu cred ca o sa fie chiar asa rau, sper ca totul sa fie bine.Mult succes in noul an scolar.love struck

5 răspunsuri:
| PufarinaUcigasa a răspuns:

Putine emotiiwinking

| sunshine_4741 a răspuns:

Is foarte entuziasmata, abia astept... happy
sunt din iasi si sunt la economie

| RoxyAngel explică:

De unde sunteti? si la ce profil?

| SAMM0603 a răspuns:

Putine emotii, da' in rest OK. Nerabdatoare. Bafta la toti boboci!

| xCat a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai trecut a9a si nu stii scrie! "Simptiti"?! e greseala grava!