| PepsiGirl a întrebat:

Azi începe școala! : ( Eu nu vreau sa înceapă! Nici nu știu când a trecut vacanța! Voi cum va simțiți ca începe școala?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scoala este placerea de a invata ceva nou si a asimila cunostinte noi,chiar nu vad ce e asa dramatic sincer, eu as mai vrea sa merg la scoala, creierul tau cere sa il pui la treaba, multa, recomand scoala discovery https://www.youtube.com/watch?v=WXJTYVH8yQM

| GoldenZenith a răspuns:

Daca nu-ți place școala, fa-te animatoare.

| WithinShadows00 a răspuns:

Daca nu vrei nu te mai duce. Normal ca este mai bine sa freci duda pe net fara rost. Daca s-ar putea scoala 3 luni si vacanta 9 luni. O sa adresez in consiliu aceasta problema la Ministerul Educației.

| nhhv a răspuns:

Nu vă mai plângeți atât, c-o să vreți să dați timpul înapoilaughing.