| Bii26 a întrebat:

M-am săturat de...(continuaţi voi) vreau multe răspunsuri.happy

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oameni

| Bacemi a răspuns:

Lipsa unor prieteni adevarati care sa vina la mine acasa ca sa ma ia la film, la o plimbare sau oriunde.

Abh
| Abh a răspuns:

M-am saturat de canicula asta, nu am chef sa fac nimic.

| Rukhsandra a răspuns:

... oameni prosti

| Narfundo a răspuns:

Gay si lasby^_^.

| Pho3nix a răspuns:

M-am saturat de cei care se dau smecheri cand ei de fapt sunt niste papagali idioti.
M-am saturat de tara in care traiesc din cauza celor din conducere.
M-am saturat de invidia si de rautatea pe care o au unii oameni si fac anumite lucruri tampite pe care nici nu le gandesc inainte.
M-am saturat de aia care merg pe strada si asculta manelele la maxim de parca ar fi in discoteca. Frate, exista si o limita. Strada e strada si discoteca e discoteca.

Dar cel mai tare m-am saturat de tara in care traiesc. Incet, incet ne ducem si mai jos.

Si ar mai fi destule!

| JustMe a răspuns:

M'am saturat de maicamealaughing

| pengu a răspuns:

Oameni care nu isi folosesc deloc emisferele cerebrale, se iau dupa aparente si pe cei care induc si promoveaza prostia, care, din nefericire, polueaza din ce in ce mai mult spatiul nostru romanesc straight face

| Helvete a răspuns:

M-am saturat de oameni ignoranti si incuiati la minte.

| anss23 a răspuns:

M-am saturat de plictiseala si de caldura.cryingcrying

| foxi a răspuns:

Ca sa ai multe raspunsuri pune intrebari inteligente si inteligibile! ai stil de scriitoare de mess!

| AshuraElric a răspuns:

...de tot ce e in jurul meu, am impresia ca totul ma influenteza mai mult sau mai putin negativ.Am ajuns cu nervi la pamant, singurul neuron pe care probabil il mai am se loveste intruna de pereti cutiei craniane incercan sa produca energie cat pentru zece mii laughing, sunt atat de stresata uneori incat nu pot sa dorm noapta, nu ma mai uit la televizor pentru ca me dezgusta ceea ce vad acolo, atatea inundatii, atatea accidente etc PS. Daca o mai tine mult cu canicula asta eu o sa cedez psihicbig grin

| Aiicha a răspuns:

Oamenii falsi
oamenii fatarnici
oamenii lingusitori
intrebari/raspunsuri cu doua sensuri
rautatea unora
certuri inutile
societatea in care traim
mentalitatea unora
rigiditatea unora
televiziunea romaneasca
pesimismul in care traiesc

| Criss001 a răspuns:

Eu m-am saturat de justen bibber(nu stiu daca am scris corect si nici nu imi pasa) adica il uram oricum dar apare tot mai mult prin reviste si pe internet si cica e in top si chestii alea alea m-am saturaaaaaaaaaaaaaaaaaat x-(voi nu?

| freehugs a răspuns:

Orasul meu laughing

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Prosti, manele, coca-pitzi, justin biberon, adam moloz(lambert), hannah bannanah.laughing

| BuBuLyNa a răspuns:

... sfarsiturile raspunsurilor "fundita?"le urasc voi nu?

| Ally_8613 a răspuns:

M-am saturat de. oamenii falsi din jurul meu.happy

| f a răspuns:

De calduraa, de durerea mea de spate, de miley cyrus, justin bieber, manele, cocalari, pitipoance, culoarea roz, disney channel, glume proaste... si lista continua, dar nu'mi mai amintesc

| ruxandraf a răspuns:

De baietii care se uita numai dupa tipe 90-60-90 si care uita de toti ceilalti din vietile lor(in mod normal nu as avea nimic cu asta, dar e personal ). Si m-am saturat de fete mincinoase.-mai ales alea care nu stiu sa mintahappy

| pauladrian a răspuns:

Oamenii din Romania, cu asta cred ca am spus totul.

| ViViAnALaNa a răspuns:

M-am saturat de colegii mei de la scoala sunt enervanti sunt imposibili sunt... nici nu mai pot vorbi despre asta(baietii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De rromi si de manelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am raspuns mai sus si vad ca TPU nu ma lasa sa scriu t i g a n i oare de ce?