| cori17 a întrebat:

Continuati voi, il iubesc pentru ca... vreau cat mai multe motive

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

...a ramas fara picioare si mi-e mila sa-l las singur, s-ar tara pe jos pana la telefon daca suna la 112.

| Anyta2000 a răspuns (pentru mgtow):

Invta copile sa scrii ''târâ" cu ''î '':-p

| Baby a răspuns:

Il iubesc pentru ca stie sa ma faca sa ma simt iubita
Il iubesc pentru ca nu ma minte
Il iubesc pentru ca are grija de mine
Il iubesc pentru ca nu ma forteaza sa fac ce nu vreau
Il iubesc pentru ca ma face sa ma cutremur cand ma atinge
Il iubesc pentru ca imi face inima sa bata cu 100 la ora cand imi zice chestii dulci
Il iubesc pentru ca e el, si nu as schimba nimic.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca e frumos,pentru ca se stramba,ca ne batem,ca adorm langa el,ca ma imbratiseaza cand sunt suparata,ca nu a renuntat la mine,ca ma alinta, ca m-a invatat cum sa iubesc, ca ma pupa pe frunte, ca a vrut sa-mi cunoasca toata familia, ca e gelos, sunt multe, il iubesc pentru orice tampenie pe care o face.

| IubesteEa a răspuns:

1.e sincer cu mine 2.il iubesc pentru ca asa e il iubesc muultlove struck 3.pentru ca e diferit de altibig grin 4.este dragut 5..stie ce e aia iubire love struck6.cand ii cer ajutorul ma ajuta ma sprijina si ma face sa ma simt bine:*7.ma iubeste cum il iubesc si eu desi e timid:p 8.si altceva ca esti unicul pentru mine si special love struck 9.si il voi iubi indiferent de ce o sa zica lumealove struck

| eu4you a răspuns:

1.Alaturi de el ma simt eu insumi.
2.Nu e fals in preajma mea.
3.Ma trateaza cel mai bine dintre toti baietii (in afara de prietenul meu cel mai bun).
4.Nu pot sa nu rad la ce spune, oricat de trista as fi.
5.Mereu as putea sa ii spun orice.
7.Si-a format o masca prin care vad prea putini(si imi place ca ma lasa sa vad prin ea)...din pacate aceasta masca incepe sa il cuprinda si pe interior.
8.Stie sa fie si tandru, si nebun, atunci cand vrea. (genul asta de baieti mi-au placut intotdeauna)
9.Are niste ochisori superbi, care mereu au fost calzi, niciodata mohorati.

| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca nu exista.

| dragos9234 a răspuns:

...o gaina a facut un ou

| rousz a răspuns:

Buna!
il iubesc pentru ca ma respecta
il iubesc pentru ca imi este alaturi
il iubesc pentru ca ma rasfata
il iubesc pentru ca inspira
il iubesc pentru ca e tandru cu mine
il iubesc pentru ca alaturi de el ma simt implinita
il iubesc pentru ca imi accepta defectele
il iubesc pentru ca e ceea ce mi-am dorit
il iubesc pentru ca, intotdeauna am visat la un viitor al nostru
il iubesc pentru ceea ce este!

| bogdantatu a răspuns:

2 scheleti se trag de piele, a calcat in flegma de smecher